Czujnik smogu już w Kadłubie!

7 listopad 2022
Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie znalazł się wśród 1200 placówek, które otrzymały bezpłatny czujnik smogu i dołączyła do projektu ESA – Edukacyjna Sieć Antysmogowa!
W październiku został zainstalowany czujnik smogu na ścianie budynku szkoły (od strony wjazdu na parking przyszkolny). Można odczytywać z tablicy LED poziom zanieczyszczenia powietrza w tej części Kadłuba. W tym roku szkolnym wyznaczeni koordynatorzy zostaną zaproszeni na szkolenia dotyczące smogu i zmian klimatu oraz współpracy w projekcie ESA. Każdy koordynator otrzyma dostęp do platformy e-learningowej z materiałami szkoleniowymi dla siebie oraz materiałami do wykorzystania w czasie zajęć z uczniami. Szkoła otrzyma również pakiet materiałów drukowanych: scenariusze zajęć i karty pracy, plakaty oraz ulotki.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2022-11-07 07:33:42)

Data aktualizacji: 18 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15278724