Najmłodsze koszykarki i koszykarze z awansem do finału wojewódzkiego

19 grudzień 2023
Zawodniczki PSP 1 w Strzelcach Opolskich prowadzone przez Andrzeja Szczużewskiego wywalczyły awans po bardzo emocjonującym turnieju. Zmagania odbyły się w hali sportowej przy ulicy Wawrzyńca Świeżego. Wyrównana walka o miejsca premiowane awansem do finałów wojewódzkich była widoczna do ostatnich sekund turnieju. Pierwszy dzień grudnia będzie z pewnością szczęśliwą datą dla dziewczyn. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry wynik w turnieju finałowym, który planowany jest na 11 stycznia 2024 roku.
Wyniki turnieju:

1. PSP nr 8 w Brzegu
2. PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich
3. PSP nr 2 w Opolu
4. SP nr 2 w Głogówku
5. SP nr 5 w Nysie
6. PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu
7. PSP nr 5 w Kluczborku

Nie gorzej wypadli uczniowie PSP 4 w Strzelcach Opolskich. Zaledwie 3 dni później podopieczni Romana Bukowskiego zwyciężyli w półfinale wojewódzkim organizowanym w Niemodlinie. Liczymy na sukces ten fantastycznej grupy zawodników w finale wojewódzkim, który planowany jest na 12 stycznia 2024 roku.  Nasi uczniowie w składzie: Kaczorowski Przemysław, Żabicki Tomasz, Studziński Szymon, Studziński Jan, Więckowski Stanisław, Dombrowski Artur wygrali wszystkie mecze. Pokonaliśmy kolejno: Prudnik, Niemodlin, Krapkowice, Otmuchów, Opole.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-12-19 08:00:36)

Data aktualizacji: 15 maj 2024, Licznik odwiedzin: 15704460