Stadion w nowej odsłonie

25 październik 2023
W dniu 19 października 2023 o godz. 11.00 odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu przy ulicy Strzelców Bytomskich.
Inwestycja obejmowała wyposażenie obiektu w czterystu metrową bieżnię okrężną, skocznię do skoku wzwyż, skocznię do skoku w dal i trójskoku, rzutnię do pchnięcia kulą, rzutnię do rzutu oszczepem. Dodatkowo stadion zyskał cztery słupy z oprawami LED, piłkochwyty oraz bramki.

Ważny elementem wydarzenia były zawody sportowego w których uczestniczyły wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminny. Został przeprowadzony turniej piłkarski dla najmłodszych klas oraz biegi sztafetowe w 3 kategoriach.

Pomimo trudnych warunków pogodowych zawody przebiegły w duchu sportowej rywalizacji. Jesteśmy pewni, że obiekt będzie doskonale służył uczniom naszych placówek w przyszłości.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-10-25 07:27:37)

Data aktualizacji: 14 maj 2024, Licznik odwiedzin: 15700011