Wieczór talentów w PCK w Strzelcach Opolskich

17 marzec 2023
10 marca w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich zorganizowany został koncert charytatywny pt. “Talent mamy- pomagamy! Na scenie można było podziwiać przepiękny pokaz talentów dzieci i młodzieży z placówek oświatowych gminy Strzelce Opolskie.
Uczennice naszej szkoły z klasy drugiej i trzeciej przeniosły nas do Francji, prezentując taniec kankan. Dopełnieniem występu były piękne stroje dzieci. Całej akcji przyświecał jeden cel, a mianowicie zbiórka na rzecz Michała. Dochód z całej imprezy przeznaczony będzie na jego leczenie i rehabilitację. Serdeczne podziękowania dla rodziców za udział w tak niezwykłym wydarzeniu, a przede wszystkim dla naszych młodych artystek za wspaniały występ, który przygotowała pani Anna Januszewska.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-03-17 08:02:13)

Data aktualizacji: 22 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15324152