Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Strzelcach Opolskich - "Radosną Szkołą"

25 styczeń 2010
Dzieci Publicznej Szkoły Podstwowej nr 2 w Strzelcach Opolskich korzystają już z pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach projektu Rządowego programu wspierania w latach 2009-2014 organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w klasach I-III szkół podstawowych i ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia- "Radosna Szkoła"
W 2009 roku do edycji Programu Rządowego " Radosna Szkoła" przystąpiła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Opolskich. Dyrektor szkoły wnioskował o zakup pomocy dydaktycznych do miejsca zabaw dla klas I- III. 10 grudnia 2009 roku uczniowie najmłodszych klas podczas zajęć z wychowania fizycznego oraz w ramach zajęć świetlicowych korzystali po raz pierwszy z nowych przyrządów. Są to kolorowe piankowe megabloki, hiperbloki , grzybki, materace służące do ćwiczeń z dużej motoryki jak również pomoce do zapobiegania płaskostopia, wyrabiające równowagę u dzieci. Zajęcia z wykorzystaniem nowych przyrządów przynoszą oprócz prawidłowych oddziaływań na poprawną sylwetkę młodego człowieka , wiele radości. Program Rządowy "Radosna Szkoła" został trafiony w dziesiątkę.

Gmina Strzelce Opolskie za pośrednictwem Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania w ramach programu "Radosna Szkoła" pozyskała kwotę 11.987,02 zł

Strona internetowa programu " Radosna Szkoła" ...

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2010-01-25 13:41:05)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2010-01-25 13:48:44)